Contact

Vathorst College
Lovink 6
3825MP Amersfoort
033 – 49 68 240
info@vathorstcollege.nl

Openbaar vervoer

Het Vathorst College is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Het is gelegen naast station Amersfoort Vathorst. Dit station wordt ook aangedaan door stadslijn 3 en 5 (halte Vathorst). Voor de juiste tijden verwijzen wij u naar deze planner.
Indien u het station Amersfoort Vathorst verlaat via spoor 1 is het eerste gebouw aan de linkerhand het ICOON, het gebouw waarin het Vathorst College is gevestigd.

Wil je onze school bezoeken?

In verband met de maatregelen omtrent Covid-19 is onze school momenteel niet te bezoeken.

Voor schooljaar 2021 2022 zijn alle vacatures vervuld. Zodra er een vacature ontstaat plaatsen wij deze op Meesterbaan en op onze website.

Direct contact opnemen met een van onze medewerkers

Andrea Land (LANA)
Duitse taal – native speaker
a.land@vathorstcollege.nl

Fiona Weijkamp (WEIJ)
Engelse taal – native speaker
f.weijkamp@vathorstcollege.nl

Frank Schenk (SCHF)
Geschiedenis, Maatschappijleer, Wetenschap & filosofie
f.schenk@vathorstcollege.nl

Judit Hòdos (HODJ)
Beeldende vorming, Kunst Algemeen
j.hodos@vathorstcollege.nl

Monique Schouten (SCHM)
Engels, ondersteuningscoördinator
m.schouten@vathorstcollege.nl

Nadia Pineau (PINN)
Franse taal – native speaker
n.pineau@vathorstcollege.nl

Rianne Snik (SNIR)
Beeldende Vorming, Kunst algemeen
r.snik@vathorstcollege.nl

Privacy statement Cookie statement