Contact

Vathorst College
Lovink 6
3825MP Amersfoort
033 – 49 68 240
info@vathorstcollege.nl

Openbaar vervoer

Het Vathorst College is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Het is gelegen naast station Amersfoort Vathorst. Dit station wordt ook aangedaan door stadslijn 3 en 5 (halte Vathorst). Voor de juiste tijden verwijzen wij u naar deze planner.
Indien u het station Amersfoort Vathorst verlaat via spoor 1 is het eerste gebouw aan de linkerhand het ICOON, het gebouw waarin het Vathorst College is gevestigd.

Wil je onze school bezoeken?

Door de grote belangstelling voor onze school is het Vathorst College alleen op aanvraag te bezoeken.  Op deze manier kunnen wij het bezoek de ervaring geven waar zij naar verlangen. Onze excuses voor het eventuele ongemak.

Als je het Vathorst College wilt bezoeken, vragen wij je dit formulier in te vullen.

Wil je bij ons komen werken?

Op dit moment is er een vacature bij ons.
Docent Drama, 1e gr, 0,6 fte
Reageren via Meesterbaan tot uiterlijk 9 oktober a.s.

Via deze link kom je bij het document Werken op het Vathorst College. Hierin meer informatie over onze visie, werkwijze en verwachting van (nieuwe) medewerkers.

Direct contact opnemen met een van onze medewerkers

Andrea Land (LANA)
Duitse taal – native speaker
a.land@vathorstcollege.nl

Fiona Weijkamp (WEIJ)
Engelse taal – native speaker
f.weijkamp@vathorstcollege.nl

Frank Schenk (SCHF)
Geschiedenis, Maatschappijleer, Wetenschap & filosofie
f.schenk@vathorstcollege.nl

Judit Hòdos (HODJ)
Beeldende vorming, Kunst Algemeen
j.hodos@vathorstcollege.nl

Monique Schouten (SCHM)
Engels, ondersteuningscoördinator
m.schouten@vathorstcollege.nl

Nadia Pineau (PINN)
Franse taal – native speaker
n.pineau@vathorstcollege.nl

Rianne Snik (SNIR)
Beeldende Vorming, Kunst algemeen
r.snik@vathorstcollege.nl

Privacy statement