Contact

Vathorst College
Lovink 6
3825MP Amersfoort
033 – 49 68 240
info@vathorstcollege.nl

Openbaar vervoer

Het Vathorst College is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Het is gelegen naast station Amersfoort Vathorst. Dit station wordt ook aangedaan door stadslijn 3 en 5 (halte Vathorst). Voor de juiste tijden verwijzen wij u naar deze planner.
Indien u het station Amersfoort Vathorst verlaat via spoor 1 is het eerste gebouw aan de linkerhand het ICOON, het gebouw waarin het Vathorst College is gevestigd.

Wil je onze school bezoeken?

Door de grote belangstelling voor onze school is het Vathorst College alleen op aanvraag te bezoeken.  Op deze manier kunnen wij het bezoek de ervaring geven waar zij naar verlangen. Onze excuses voor het eventuele ongemak.

Als je het Vathorst College wilt bezoeken, vragen wij je dit formulier in te vullen.

Wil je bij ons komen werken?

Het Vathorst College is, m.i.v. 1 augustus 2019, op zoek naar een
docent wiskunde (2de graad) (circa 0,4 fte)
Het gaat om een tijdelijke aanstelling voor schooljaar 2019-2020 wegens studieverlof. Bij voorkeur bevoegde docenten worden uitgenodigd te solliciteren, maar bekwame of studerende belangstellenden, kunnen ook solliciteren.
Geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. Je kunt je sollicitatiebrief met Curriculum Vitae, tot uiterlijk 10 april 2019, mailen naar: info@vathorstcollege.nl

Sollicitatiegesprekken vinden plaats vanaf maandag 15 april

Voor inlichtingen m.b.t. deze vacature kun je contact opnemen met conrector Luuk van den Berg, l.berg@vathorstcollege.nl

De informatie over de vacature en het Vathorst College is hier te lezen.

Direct contact opnemen met een van onze medewerkers

Andrea Land (LANA)
Duitse taal – native speaker
a.land@vathorstcollege.nl

Bob Stel (STEB)
Biologie, Wetenschap & filosofie
b.stel@vathorstcollege.nl

Fiona Weijkamp (WEIJ)
Engelse taal – native speaker
f.weijkamp@vathorstcollege.nl

Frank Schenk (SCHF)
Geschiedenis, Maatschappijleer, Wetenschap & filosofie
f.schenk@vathorstcollege.nl

Hein de Jager (JAGH)
Verzuimcoördinator, Conciërge
h.jager@vathorstcollege.nl

Judit Hòdos (HODJ)
Beeldende vorming, Kunst Algemeen
j.hodos@vathorstcollege.nl

Monique Schouten (SCHM)
Engels, coördinator leerlingondersteuning
m.schouten@vathorstcollege.nl

Nadia Pineau (PINN)
Franse taal – native speaker
n.pineau@vathorstcollege.nl

Rianne Snik (SNIR)
Beeldende Vorming, Kunst algemeen
r.snik@vathorstcollege.nl

Open dagen Vathorst College
De open dagen zijn op woensdag 15 en donderdag 16 februari 2017. Klik hier om de flyer voor de open dagen van 2017 te bekijken.